Sleva na celoroční a zimní boty!
0

Dětská obuv DPK

Obuv DPK se šije ve Zlíně a je designovaná pro fyziologické parametry českých dětí. DPK nabízí velký výběr dětské celoroční, zimní a domácí (bačkory) obuvi; plus oblíbené plátěné tenisky.

Prohlédněte si nejnovější kolekci dětské obuvi DPK v katalogu eshopu nebo navštivte smluvní prodejnu DPK v Praze.

   DPK eshop      prodejna DPK 

Zdravá dětská obuv s certifikátem Žirafa

Základem obuvi DPK je měkká, čalounická useň, nubuky, velury a textily, které svými vlastnostmi podporují zdravý a přirozený vývoj dětské nohy. Zároveň jsou všechny použité materiály pro dětskou obuv pravidelně laboratorně prověřovány v Institutu pro testování a certifikaci a.s. Zlín.

V kombinaci s vysokou úrovní řemeslného zpracování, které je výsledkem velkého podílu tradiční ruční práce, vzniká bota příjemná na nošení.

Obuv DPK pravidelně prochází hygienickým a ortopedickým testovanáním, aby se ověřilo, že každý model splňuje náročné požadavky kladené na zdravé obouvání dětí. DPK je rovněž držitelem certifikátu Žirafa – bota pro Vaše dítě. Máte tak jistotu, že dítěti obouváte boty, které garantují zdravotní nezávadnost a odpovídají nejnovějším medicínským poznatkům ohledně zdravého vývoje dětské nohy.

                                            boty dpk certifikát žirafa        obuv dpk certifikát žirafa

Na našem eshopu či prodejně v Praze najdete velký výběr dětských bot a bačkor DPK, doporučené ceny a milý personál, který odborně poradí, jaká bota je nejlepší právě pro nohu Vašeho dítěte.

dpk tenisky eshop          tenisky dpk prodejna

Následuje detailní popis jednotlivých druhů dětské obuvi DPK

Celoroční obuv DPK
Plátěné tenisky DPK
Bačkory pro děti DPK
Zimní obuv DPK

Zobrazit další značky dětské obuvi