Sleva na celoroční a zimní boty!
0

Platba

Platba při osobním odběru

Pokud při nakupování zvolíte osobní odběr na naší prodejně v Praze 9 - Kbelích, můžete zboží zaplatit hotově nebo platební kartou.

Dobírka

Zboží zaplatíte dopravci při dodání, a to buď hotově, nebo kartou dle možností dopravce.

Bankovním převodem

Zboží zaplatíte bankovním převodem na základě zaslaných pokynů k platbě.

Platba přes GoPay

GoPay je český internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. Nabízí veškeré platební metody v  rámci jednotného uživatelského prostředí s optimalizovanými kroky pro snadné a rychlé provedení platby. 

Platební systém GoPay je licencován a regulován Českou národní bankou jako instituce elektronických peněz a je pod dohledem Ministerstva financí ČR. GoPay je partnerem Vaší platby se zárukou důvěryhodného a bezpečného platebního prostředí. Více informací naleznete na http://www.gopay.com/.

Můžete využít následujících platebních metod:

1.                   Platba platební kartou

Platba platební kartou je nejpopulárnější platební metodou v prostředí internetu, jejíž výhodou je rychlé zpracování transakce s potvrzením o přijetí platby, vysoká bezpečnost (3D Secure) a snadné použití. Gopay podporuje nejčastěji používané platební karty MasterCard, MasterCard Elektronic, Maestro, Visa, Visa Elektron.

2.                 Online platební tlačítka

Jedná se o oblíbenou bankovní platbu s předvyplněným platebním příkazem. Platba probíhá online a vždy v rámci stejné bankovní instituce. Hlavními výhodami je okamžitá úhrada částky a eliminace chybného zadání platebního příkazu.

GoPay spolupracuje s předními bankovními domy na českém trhu – Komerční banka, Fio banka, Raiffeisenbank a mBank.

Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na Platební bránu Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut. 

3.                   Platba GoPay účtem

GoPay je rychlý a bezpečný nástroj pro veškeré drobné platby, které jsou realizovány prostřednictvím Vašeho GoPay účtu. Založení GoPay účtu je zcela zdarma je velmi jednoduché. Peníze na svůj GoPay účet můžete jednoduše převést z mobilu, bankovního účtu, platební karty či dobíjecího kupónu.

Máte vybráno? Tak pojďme nakupovat!