ZIMNÍ BOTY SE SLEVOU    +   DOPRAVA ZDARMA
0

Dětská obuv Praha

Vítejte v prodejně dětské obuvi v Praze. Specializujeme se na zdravé obouvání dětí a kromě botiček u nás nakoupíte i čepice, kšiltovky, ponožky, rukavice, baťůžky a další. Celý sortiment si můžete prohlédnout v katalogu eshopu.

  

Prosíme všechny zákazníky, aby dodržovali hygienická opatření a pravidla prodejny. Děkujeme. 

  

Kamenná prodejna Praha 19

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota

9:00–17:30
9:00–17:30
9:00–17:30
9:00–17:30
9:00–17:30
9:30–12:30

Mladoboleslavská 73 (mapa)
Praha 19 - Kbely
197 00
info@veselatkanicka.cz
facebook.com/VeselaTkanicka
Tel: 727 840 369

Zobrazit recenze a hodnocení prodejny na Facebooku a na Heuréce.

Snadno se k nám dostanete pražskou MHD...

Od metra Letňany: 5 minut jakýmkoli autobusem směr Vinoř/Brandýs, vystoupíte na zastávce Huntířovská, půjdete 100 m směrem do Kbel, na křižovatce stále rovně a za dalších 100 m jste u naší prodejny dětské obuvi.

Od metra Rajská Zahrada/Černý Most: autobusem č. 201 (jede 16 min.) na zastávku Kbely, přejdete ulici, po Mladoboleslavské půjdete 100 m směrem na Prosek a jste u Veselé Tkaničky

Od OC Čakovice: 14 min autobusem č. 209 (směr Černý Most), vystoupíte na zastávce Kbely, dojdete na křižovatku, dáte se doprava a po ulici Mladoboleslavská půjdete cca 100 m a na protější straně uvidíte výlohu plnou krásných botiček.

Brandýsa/Vinoře: Autobusem směr Praha-Letňany, vystoupíte na zastávce Kbely, dáte se po směru jízdy a po 150 m jste před naším obchodem se zdravou dětskou obuví.

…anebo autem

Prodejna dětské obuvi Veselá Tkanička je 5 minut jízdy od sjezdu z Teplické i Liberecké dálnice a 8 minut z dálnice Hradecké. Do navigace zadejte Mladoboleslavská 73, Praha 9. Parkoviště (zdarma) je hned vedle prodejny.

Kvalitní dětské boty

Pečlivě jsme vybraly a pro Vaše děti připravily to nejlepší z nabídky českých i zahraničních výrobců obuvi:


   superfit praha dětská obuv            

          

backory befado praha       dětská obuv sante praha          

Konkrétní modely, velikosti a barevné provedení jednotlivých dětských bot si můžete prohlédnout v online katalogu.

Nakupujte pohodlně

V naší prodejně dětské obuvi i na eshopu je možno platit kartou.

  dětské boty v praze platba kartou

Individuální přístup k dětem

Rezervační systémDěti jsou jedinečné a pro jejich nožky to platí dvojnásob. Každému dítěti odborně změříme nohu a doporučíme vhodný druh obuvi s ohledem na jeho anatomické potřeby (úzká či široká noha, vysoký nárt, valgozita kotníků, ortopedické vložky apod.).

Správné změření nohy a vyzkoušení několika značek a druhů bot ze zkušenosti trvá 20 – 30 minut. Abychom předešli čekání, nabízíme Vám možnost objednat se s dítětem na individuální konzultaci. Především výběr prvních botiček je velmi důležitý, aby vše proběhlo ke spokojenosti vaší i vašeho dítěte je důležité zvolit ten správný čas, kdy jsou dětičky odpočaté a najedené. (z praxe můžeme doporučit, raději dopolední hodiny). Konkrétní čas prosím vyberte v rezervačním formuláři. Prosíme, při příchodu se nahlašte u pultu kterékoliv tetě Tkaničce.

Přijít můžete samozřejmě i bez rezervace, rádi se Vám budeme věnovat.

Otevřít rezervační formulář

Zdravá dětská obuv

Specializujeme se na zdravé obouvání dětí a prodáváme jen takové boty, o nichž jsme přesvědčeny, že tyto požadavky splňují. Naprostá většina námi nabízených bot a bačkor je certifikována z hlediska zdravotní nezávadnosti českými nebo zahraničními značkami jakosti.
  boty žirafa praha     certifikovaná dětská obuv praha     certifikované dětské boty praha

Aktuální nabídku dětských bot, bačkůrek, čepic, rukavic, baťůžků, aktovek a školních penálů si můžete prohlédnout na eshopu. Sortiment i ceny jsou stejné jako v kamenné prodejně a vše máme skladem k okamžitému odběru či odeslání. Přijďte se k nám podívat, rádi Vás a děti uvidíme.

Provozovatelem Zdravé dětské obuvi Veselá Tkanička je:
Veselá Tkanička s.r.o., Mladoboleslavská 73, Praha 9
IČ: 01821237 DIČ: CZ01821237