CELOROČNÍ BOTY až -15% (mimo aktuální kolekci)              doprava nad 500Kč ZDARMA
0

Osobní odběr

Poté, co Vám emailem potvrdíme připravenost Vámi objednaného zboží, můžete si jej vyzvednout na vybrané pobočce, kde bude zboží uloženo po dobu tří pracovních dnů. Pokud Vám nevyhovuje naše otvírací doba, nebo víte, že si zboží nestihnete do tří dnů vyzvednout, kontaktujte nás s předstihem na telefonním čísle 727 840 369 nebo emailem: info@veselatkanicka.cz. Pokud to bude možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Osobní odběr Cena
Zboží dostupné na pobočce Zdarma
Převoz zboží na jinou pobočku 29,-

Doprava v rámci České republiky

Doprava Česká pošta

Objednané zboží odešleme prostřednictvím České pošty na Vaše jméno a adresu zadanou při nákupu. Využíváme služby Balík Do ruky, abyste měli své zboží již druhý pracovní den po odeslání. Zboží odesíláme nejpozději druhý pracovní den, abyste se z nákupu mohli těšit co nejdříve. Při nákupu nad 500 Kč vč. DPH doručujeme zdarma.

Balík Do ruky v rámci České republiky

Cena

Platba předem

110,-

Platba dobírkou

130,-

Balík Do ruky

Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu.

Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší ukládací poště. O uložení budete informováni papírovým oznámením, případně prostřednictvím sms a emailu, pokud jsou předány kontaktní údaje.

Doprava DPD

Objednané zboží odešleme prostřednictvím DPD dopravce na Vaše jméno a adresu zadanou při nákupu. Zboží odesíláme nejpozději druhý pracovní den, abyste se z nákupu mohli těšit co nejdříve. Při nákupu nad 500 Kč vč. DPH doručujeme zdarma.

Doprava DPD v rámci České republiky Cena
Platba předem 99,-
Platba dobírkou 99,-

Proč zvolit dopravu DPD?

Balíček vám bude doručen nejpozději do druhého dne od převzetí kurýrem. Aktuální informace o doručení vašeho balíku vám budou zaslány automaticky emailem nebo SMS. Kurýr vám vždy telefonicky oznámí čas doručení. Čas a místo doručení je možné upravit v aplikaci DPD Kurýr, kde si můžete doplnit i doplňkovou službu doručení balíčku ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00) nebo v sobotu (9:00-17:00).

Doprava Zásilkovna

Objednané zboží odešleme prostřednictvím Zásilkovny na Vaše jméno do Vámi zvoleného výdejního místa. Zboží odesíláme nejpozději druhý pracovní den, abyste se z nákupu mohli těšit co nejdříve. Při nákupu nad 500 Kč vč. DPH doručujeme zdarma.

Doprava Zásilkovnou v rámci České republiky Cena
Platba předem 65,-
Platba dobírkou 75,-

Doprava na Slovensko

Slovenská pošta

Balík na adresu v rámci Slovenské republiky Cena
Platba předem 4,80 EUR
Platba dobírkou 6 EUR

Kurýr

Balík nejvýhodnějším Kurýrem na adresu v rámci Slovenské republiky Cena
Platba předem 4,40 EUR
Platba dobírkou 5,40 EUR

 

Doprava Zásilkovna

Doprava Zásilkovnou v rámci Slovenské republiky Cena
Platba předem 3,10 EUR
Platba dobírkou 3,70 EUR

Teď se můžeme podívat na aktuální kolekci dětských bot a doplňků.