CELOROČNÍ BOTY  -15%         SUPERFIT BAČKORY  -20%        Doprava ZDARMA nad 500 Kč  
0

Doprava

Osobní odběr

Poté, co Vám emailem potvrdíme připravenost Vámi objednaného zboží, můžete si jej zdarma vyzvednout na naší prodejně v Praze 9 - Kbelích, kde bude zboží uloženo po dobu tří pracovních dnů. Pokud Vám nevyhovuje naše otvírací doba, nebo víte, že si zboží nestihnete do tří dnů vyzvednout, kontaktujte nás s předstihem na telefonním čísle 727 840 369 nebo emailem: info@veselatkanicka.cz. Pokud to bude možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Doprava Česká pošta

Objednané zboží odešleme prostřednictvím České pošty na Vaše jméno a adresu zadanou při nákupu. Využíváme služby Balík Do ruky, abyste měli své zboží již druhý pracovní den po odeslání. Zboží odesíláme do 24 hodin, abyste se z nákupu mohly těšit co nejdříve. Při nákupu nad 2 000 Kč vč. DPH doručujeme zdarma.

Balík Do ruky v rámci České republiky

Cena

Platba předem bankovním převodem

110,-

Platba dobírkou

130,-

alík Do ruky

Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu.

Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší ukládací poště. O uložení budete informováni papírovým oznámením, případně prostřednictvím sms a emailu, pokud jsou předány kontaktní údaje.

Doprava DPD

Objednané zboží odešleme prostřednictvím DPD dopravce na Vaše jméno a adresu zadanou při nákupu. Zboží odesíláme do 24 hodin, abyste se z nákupu mohly těšit co nejdříve. Při nákupu nad 2 000 Kč vč. DPH doručujeme zdarma.

  Doprava DPD v rámci České republiky

  Cena                                                

  Platba předem bankovním převodem

  99,-

  Platba dobírkou

  99,-

Proč zvolit dopravu DPD?

Balíček vám bude doručen nejpozději do druhého dne od převzetí kurýrem. Aktuální informace o doručení vašeho balíku vám budou zaslány automaticky emailem nebo SMS. Kurýr vám vždy telefonicky oznámí čas doručení. Čas a místo doručení je možné upravit v aplikaci DPD Kurýr, kde si můžete doplnit i doplňkovou službu doručení balíčku ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00) nebo v sobotu (9:00-17:00).

Doprava Zásilkovna

Objednané zboží odešleme prostřednictvím Zásilkovny na Vaše jméno do Vámi zvoleného výdejního místa. Zboží odesíláme do 24 hodin, abyste se z nákupu mohly těšit co nejdříve. Při nákupu nad 2 000 Kč vč. DPH doručujeme zdarma.

  Doprava Zásilkovnou v rámci České republiky

  Cena                                                

  Platba předem bankovním převodem

  65,-

  Platba dobírkou

  75,-

Teď se můžeme podívat na aktuální kolekci dětských bot a doplňků.