VÝPRODEJ SKLADU                          PETŘINY: 4.7. - 6.7. 2022 ZAVŘENO     7.7. - 8.7. 2022  10:00 - 16:00
0

Dětské jarní čepice

Krásné dětské jarní čepice funkční i bavlněné. Pro kluky i holčičky máme i praktické sety s tubou. Prohlédněte si aktuální novinky v katalogu eshopu

U dětí jsou toto jaro v naší prodejně zdravé dětské obuvi nejvíce oblíbené tyto čepky:

  

 

Na co je jarní čepice vhodná

Úkolem čepice je dítě chránit před prochladnutím a profouknutím. Zejména menší děti jsou na chladný jarní vítr velmi citlivé a bez dobré čepice si koledují o zánět dutin. Proto doporučujeme na jaro jednovrstvé čepice z funkčních materiálů, které jsou neprofukavé. Dítěti se v takové čepce nezpotí hlava, ale ani mu není zima a je chráněno před studeným větrem. 

Další výhodou jarní čepice z funkčních materiálů je, že dítěti výborně poslouží při sportu jako zateplovací vrstva pod helmu na kolo, brusle či lyže. Pro děti je to pohodlné, protože taková čepka navíc výborně odvádí pot

 

Když je jaro velmi chladné

Pro studenější období na přelomu zimy a jara (ale i podzimu a zimy) radíme zvolit čepičku s počesem na vnitřní straně. Jedná se o teplejší variantu jednovrstvé jarní čepice. Sáhneme po ni, když je venku stále chladno, ale přece jen už to není na hrubou zimní čepici. V té by se nám dítě rychle zpotilo. V nabídce máme tyto modely zateplených jarních čepic:

 

 
Aktuální nabídku dětských jarní čepic včetně dostupných barevných kombinací a velikostí si můžete prohlédbout v katalogu eshopu nebo v naší prodejně zdravé dětské obuvi v Praze 9. Přijďte, rádi Vás a děti uvidíme.