ZIMNÍ BOTY SE SLEVOU    +   DOPRAVA ZDARMA
0

Dětské čepice jarní a podzimní

Velký výběr dětských čepic vhodných na jaro i na podzim. Vyberte si u nás krásné funkční čepky dívčí, pro kluky i unisex.

Funkční čepice jaro/podzim Funkční čepice jaro/podzim Funkční čepice jaro/podzim Funkční čepice jaro/podzim

Toto je jen vzorek naší nabídky, úplnou kolekci dětských jarních (podzimních) čepic si můžete prohlédnout v katalogu.

Kvalitní jarní čepice a podle čeho ji poznat

Úkolem čepice je dítě chránit před prochladnutím a profouknutím. Zejména menší děti jsou na chladný jarní vítr velmi citlivé a bez dobré čepice si koledují o zánět dutin. Proto doporučujeme na jaro a podzim jednovrstvé čepice z funkčních materiálů, které jsou neprofukavé. Dítěti se v takové čepce nezpotí hlava, ale ani mu není zima a je chráněno před studeným větrem. 

Další výhodou jarní čepice z funkčních materiálů je, že dítěti výborně poslouží při sportu jako zateplovací vrstva pod helmu na kolo, brusle či lyže. Pro děti je to pohodlné, protože taková čepka navíc výborně odvádí pot. Aktuálně u dětí nejvíce bodují tyto modely:

  

Celou nabídku jarních a podzimních čepic pro děti si můžete prohlédnout v katalogu.

Dětská čepice pro přechodné období

Pro studenější období na přelomu zimy a jara (ale i podzimu a zimy) radíme zvolit čepičku s počesem na vnitřní straně. Jedná se o teplejší variantu funkční čepice, po které sáhneme, když je venku chladno, ale přece jen to ještě není na hrubou zimní čepici. V té by se nám dítě rychle zpotilo. V nabídce máme tyto modely zateplených jarních čepic:

 

Kompletní nabídku dětských čepiček a také bot a bačkor si můžete prohlédnout v katalogu nebo u nás v prodejně zdravé dětské obuvi Veselá Tkanička. Přijďte, rádi Vás a děti uvidíme.

katalog dětských čepic