SLEVA 20% SUPERFIT GoreTex a další celoroční modely                 SLEVA 20% na všechny bačkory Superfit                          Prodejna OTEVŘENA (pravidla fungování)                  
0

Bugga dětská obuv zimní, celoroční, tenisky a sandály

Dětskou obuv Bugga vyrábí česká firma Pidilidi, která vedle bot dodává i dětské a kojenecké oblečení (čepice, rukavice, kalhoty, bundy atd.). Bugga vyrábí klasickými postupy v moravském Kyjově a navazuje tak na obuvnickou tradici Baťova kraje. Nabídka obuvi od Bugga je velmi široká, u nás si děti nejvíce oblíbily tyto botičky: 

Bugga dětská obuv zimní Bugga celoroční boty dětské Bugga sandály chlapecké tenisky dívčí Bugga

Prohlédněte si novou kolekci dětské obuvi Bugga v katalogu eshopu nebo navštivte prodejnu zdravé dětské obuvi v Praze.

bugga eshop

Kvalitní dětská obuv za rozumnou cenu

Bugga neutrácí za reklamu a její boty patří k levnějším značkám. Oslovuje rodiče, kteří pro své děti hledají kvalitní obuv za rozumnou cenu. Levnější v případě Buggy totiž neznamená nekvalitní. Materiály i výrobní technologie odpovídají nejnovějším poznatkům a trendům moderního obuvnictví a boty jsou pravidelně testovány z hlediska bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti u ITC Zlín (Institut pro Testování a Certifikaci).

Boty Bugga doporučujeme pro děti s normální nebo trošku užší nohou. 

Buggy si můžete vyzkoušet v našem obchodě se zdravou dětskou obuví v Praze nebo vybírejte z pohodlí domova na eshopu. Máme velký výběr dívčích i chlapeckých vzorů v dětských velikostech. Najdete u nás boty do vody, zimní, celoroční, sněhule, tenisky a sandály. Nabídku pravidelně aktualizujeme podle toho, co Bugga pro jednotlivé sezóny právě uvádí na trh.

Buggy jsou pohodlné a praktické

Děti u obuvi Bugga oceňují pohodlné nošení, rodiče zase praktické vychytávky, které se osvědčily v každodenním provozu. Třeba u sněhulí je to přeska na suchý zip, která botu na dětskou nohu výborně upne a sněhule tak dítěti nesjíždí s nohou ani při tom nejdivočejším zimním dovádění. V horní části lze navíc sněhuli uzavřít pomocí zdrhovadla, čímž zabráníme napadávání sněhu vrchem boty.

Zimní boty od Buggy jsou zase vybavené reflexními prvky, aby dítě bylo v zimním šeru dobře vidět. Stejně jako sandály a obuv celoroční, má i zimní speciálně upravenou špici chránící dětskou nohu proti okopu.

Aktuální nabídku Bugga a dalších značek dětské obuvi si můžete prohlédnout v katalogu eshopu. Pro detailní popis a přehled dostupných velikostí klikněte na příslušnou botu.

bugga katalog obuvi