Befado dětské boty, tenisky, sandály a baleríny

Děti Befado milují pro atraktivní vzory, krásné obrázky a veselé barvy. Rodiče naopak oceňují dobrou kvalitu v kombinaci s příznivou cenou. Konstrukce tenisek, sandálů a bačkůrek vychází z moderních zdravotních poznatků a dětem zajišťuje pohodlné nošení. Sortiment Befada je velmi široký, u nás si děti nejvíce oblíbily tyto botičky: 

     

 

Prohlédněte si novou kolekci dětských bot Befado v eshopu nebo navštivte prodejnu zdravé dětské obuvi v Praze. 

eshop befado

Boty Befado a zdravé obouvání

Befado úzce spolupracuje s Ústavem obuvnického průmyslu v Krakowě, jehož pediatři a antropologové jsou zárukou, že bačkory a papuče jsou vyrobeny s ohledem na správný vývoj dětské nohy. Zdravotní certifikát Zdrowa Stopa (obdoba certifikátu Žirafa) je důkazem, že Befado splňuje přísné nároky kladené na zdravou dětskou obuv. Boty od Befada rovněž prošly náročným testováním v ČR a jsou držitelem certifikátu kvality ITC Zlín.

obuv befado zdrowa stopa certifikát     befado boty certifikát ITC Zlín

Zdravotní prvky tenisek, bačkor a sandálků Befado 

Pevný opatek 

Drží dětskou nohy v anatomicky správné poloze 

Absorbční systém 

Tlumí nárazy v oblasti paty když děti běží nebo dovádí

Široká špička

Poskytuje prstíkům dostatek místa pro volný pohyb

Prodyšný materiál 

Zabraňuje nadměrnému pocení dětské nohy 

Měká, ohebná podrážka 

Podporuje přirozené zapojování svalstva chodidel

Atraktivní chlapecké i dívčí vzory 

Miluje-li Váš kluk věci s hasičema, autem, motorkou či letadlem, je pro Vás Befado výbornou volbou. Obrázky těchto a podobných strojů vynikají zejména v kombinaci s oblíbenou klučičí modrou.  
 
Holčičky naopak Befado oslovuje pastelovými barvami (růžová, světle fialová, červená) a jemnými dívčími motivy jako jsou květinky, mašličky či zvířátka

     

  
 
V katalogu eshopu si můžete vybrat z mnoha dívčích i chlapeckých vzorů. Detailní náhled, materiál i dostupné velikosti získáte kliknutím na obrázek konkrétní boty. 

befado eshop katalog

Tenisky, bačkory a sandálky Befado jsou pohodlné

Ať doma, ve škole či školce, děti tráví v domácí obuvi velkou část dne. Stejně tak i v teniskách – když je pěkně, vydrží venku dovádět klidně celý den. Befado si to dobře uvědomuje a navrhuje boty tak, aby byly nejen zdravé, ale i pohodlné.   
 
Tyto funkčí vychytávky zajišťují dětem pohodlí i při dlouhodobém nošení

Gumová špička 

Chrání palec u nohy proti okopávání 

Flexi-B System 

Pohodlná chůze díky lehce ohebné podrážce 

Neklouzavá podrážka 

Zabraňuje podkluzování obuvi na hladkém povrchu (př. kachličky, plovoucí podlahy) 

Dýchající podrážka 

Pomáhá proti zapařování nohy 

Obšitý lem 

Zabraňuje odírání nohy při dlouhodobém nošení boty 

Funkční a pohodlné zapínání 

Elastický pásek, přezka nebo suchý zip udrží botu pevně na noze a usnadňují obouváni a vyzouvání 

Dětské balerínky Befado 

Pro malé slečny, které chtějí být stejně elegantní jako maminka.

Velikosti a druhy bot Befado 

V malých a středních velikostech (18-28) se budete u tenisek a bačkor rozhodovat mezi pevnou a otevřenou špičkou. Boty s pevnou špičkou se hodí zejména pro děti, které jsou velmi živé a pořád do něčeho kopou či narážejí. U menších dětí a zejména těch, co teprve začínají chodit, doporučujeme zvolit kotkníkovou varinatu, která poskytuje dětské noze v kotníku lepší oporu. Středně velké děti preferují nízké bačkory a tenisky, protože se jim rychleji nazouvají a vyzouvají.

Bačkory s otevřenou špičkou ocení hlavně děti s potivější nožkou. Tady hovoříme výhradně o kotníkových modelech, protože jinak by bota s otetřenou špičkou nebyla na dětské noze dostatečně upevněná. Výhody obou typů kombinují bačkory s pevnou špičkou a dýchacími otvory v přední části boty. Rovněž zde se jedná o bačkůrky kotníkové.

Befada pro větší děti (velikost 29-39) bývají nízké (nekotníkové) s uzavřenou, pevnou špičkou. Zapínání je buď na suchý zip, tkaničku či elastickým páskem přes nárt (nasazovací bačkory či cvičky).

Obuv Befado se vyrábí v Polsku a je navrhována pro děti z našich zeměpisných šířek. Výborně sedí na normální noze, přičemž modely se zapínáním nebo na tkaničku jsou vhodné i pro děti s užším chodidlem. 

Befado eshop a prodejna Praha

Najdete u nás novou kolekci bot Befado, ochotnou obsluhu a rozumné ceny. Vybírejte v katalogu eshopu, detaily boty včetně materiálu a dostupných velikostí snadno zjistíte kliknutím na konkrétní botu. Rádi Vám poradíme i i telefonicy nebo přes mail.

Nebo se přijďte podívat do naší prodejny zdravé dětské obuvi v Praze a vyzkoušejte, jaké bačkůrky se budou nejvíce líbit vašim dětem. Těšíme se na viděnou, Veselá Tkanička.

boty befado eshop


727 840 369