Prodejna OTEVŘENA (pravidla fungování)                   SLEVA 20% na všechny bačkory Superfit
0

Fare dětská obuv zimní, celoroční, tenisky a sandály

Dětská obuv Fare se vyrábí tradičním způsobem ve Valašských Kloboukách a navazuje tak na silnou obuvnickou tradici Zlínského kraje. Nabídka obuvi Fare je velmi široká, u nás si děti nejvíce oblíbily tyto botičky:

fare zimní obuv dětská tenisky fare dívčí  boty fare celoroční chlapecké fare sandály dětské

Prohlédněte si nejnovější kolekci dětské obuvi Fare v katalogu eshopu nebo navštivte prodejnu zdravé dětské obuvi v Praze.

obuv fare eshop

Kvalitní česká obuv pro děti

Fare představuje v rámci dětské obuvi zlatou střední cestu a kombinací dobré kvality a střední cenové úrovně oslovuje velké mnořství rodičů. Důležité je, že botičky jsou navrhovány tak, aby tvarově a velikostně vyhovovaly českým dětem.

Fare šije na klasických obuvnických kopytech a botičky tak výborně sedí dětem s normální až širokou nohou.

Důležitý je i zdravotní aspekt obuvi, neboť dětská noha se stále ještě vyvíjí a špatně zvolená obuv v dětství většinou bohužel člověka poznamená na celý život. Fare proto konzultuje konstrukci bot s ortopedy a pediatry a dělá tak maximum proto, aby boty přispívaly ke zdravému vývoji dětské nohy.

K hlavním zdravotním prvkům obuvi Fare patří prostorná špička zajišťující dostatečný prostor pro vývoj dětských prstů, klenbová podpora a pevný, dostatečně velký opatek.

Velkou předností bot Fare je měkká, ohebná podrážka a to nejen podélně, ale i do stran. Dítě tak na rozdíl od boty s tvrdou podrážkou může s nohou přirozeně hýbat, což je jednak příjemnější, ale také se při tom noha prokrví a zahřeje, což oceníme hlavně u bot celoročních a zimních.

Boty Fare jsou pohodlné

Měkká výplň límečku zabezpečí, že bota netllačí a díky podrážce z termoplastického kaučuku nejsou botičky nikterak těžké. Pečlivě vybraný materiál a kvalitní řemeslné zpracování zaručují celkový příjemný pocit při nošení a to i v případech, když je dítě v botě celý den.

Příjemná u většiny modelů Fare je vyjímatelná stélka, a to hlavně u dětí, kterým se více potí noha anebo v botech tráví dlouhý čas. Stélka se jednoduše vytáhne a před dalším použitím obuvi pořádně vysuší. Dítě tak nemá hned po obutí pocit, že je bota spocená.

Obuv Fare a ortopedické vložky

Většina bot Fare má vyndávací vložku, která jde snáze nahradit vložkou ortopedickou a zajistí tak specifickou polohu nohy u dětí, které toto potřebují. Sháníte-li botičky, které jsou vhodné pro nošení ortopedických vložek, napište nám přes kontaktní formulář. Poradíme Vám jaký typ a velikost zvolit aby bota dobře seděla.

Kompletní sortiment obuvi Fare

V naší smluvní prodejně Fare v Praze pro Vás máme připraven kompletní sortiment dětské obuvi: zimní, celoroční, sandály, tenisky, papuče i miminkovské capáčky. U bot zimních a celoročních je možnost volit mezi klasickými koženými botami anebo modely s nepromokavou membránou.

Najdete u nás pěkné dívčí i chlapecké vzory ve všech dětských velikostech počínaje číslem 17 a konče velikostí 36. Na přání jsme Vám shopni objednat obuv Fare dokonce až do velikosti 40. Vybírat můžete z botiček se zapínáním na tkaničku, sucháč či přezku (bačkory, sandály).

Aktuální nabídku Fare a dalších značek dětské obuvi si můžete prohlédnout v katalogu eshopu. Pro detailní popis a přehled dostupných velikostí klikněte na příslušnou botu.

obuv fare katalog