RICOSTA - dětké celoroční a zimní boty, kozačky i sandálky

Německé boty Ricosta jsou zárukou vysoké kvality zdrávé dětské obuvi. Firma si zakládá na kvalitní a pečlivé výrobě, perfektním zpracováním s vysokým podílem ruční práce. Boty jsou vyvíjeny pod dohledem ortopedů a pediatrů. Boty od Ricosty krásně sedí, proto patří tato značka na naší prodejně mezi jednu z nejprodávanějších. Nejen děti ale především rodiče si oblíbili právě tyto modely.

Od svého založení v roce 1969 až do dnes, je RICOSTA rodinný podnik s jasným závazkem k ochraně životního prostředí. Vyrábí dětské boty s vysokými nároky na funkčnost a kvalitu. Aby byla zajištěna vysoká kvalita výrobků, využívá se mezinárodních standardů (WMS) a špičkových technologií (Sympatex).

         

Prohlédněte si novou kolekci dětských bot Ricosta v katalogu eshopu nebo navštivte prodejnu zdravé dětské obuvi v Praze.

Boty Ricosta – měkké a maximálně ohebné

Na trhu najdete výrobky pod dvěmi značkami - PEPINO pro nejmenší děti a RICOSTA pro větší děti. Největšími benefity výrobků jsou kvalitní materiály, vynikající dílenské zpracování, funkčnost, krásný design a skvělý střih. Modely od Ricosty jsou extra lehké, měkké a maximálně ohebné. Děti je na noze ani neucití. Některé modely mají reflexní prvky, takže je zde i myšleno na bezpečnost našich dětí. U některých modelů naleznete symbol pračky - ano opravdu, tyto boty lze prát na šetrný program v pračce. Což maminky jistě ocení.

Tyto boty perfektně sednou na úzké nohy.

Jaké materiály Ricosta využívá?

Podrážka je vyrobena z polyethuranu (PU), kdy je výrobním procesem přidáno 50% vzduchu. Je lehká, pružná a maximálně ohebná. Podešev není lepená, ale nástřiková. Je navržena a vyvinuta tak, aby perfektně přilnula k nerovnému terénu a to i na mokrých a kluzkých površích. Jedná se o měkkou gumu, která výborně tlumí nárazy.

Na podšívku Ricosta využívá prodyšných přírodních materiálů nebo načechrané ovčí vlny.

Svršek obuvi  Ricosta je vyroben pouze z vysoce kvalitních a trvanlivých hladkých a nubukových kůží, které jsou vyrobeny ekologickými procesy v evropských koželužnách.

Tyto dětské boty mají prodyšné, vyjímatelné stélky. Stélky jsou vyrobené z vepřovice. Vepřová stélka se totiž sama vytvaruje po několika nošeních obuvi, tedy dítě si samo vyšlápne vhodný klenek.

Ricosta se může pyšnit kvalitní membránou SYMPATEX

Sympatex je supertenká membrána s neobyčejnými vlastnostmi, která je výsledkem použití nejnovějších technologií a splňuje nejvyšší kritéria kvality. Tato membrána zaručuje 100% voděodolnost při vodním sloupci až 45 m.

Membrána Sympatex je 100% větruvzdorná. Tato vlastnost je nenahraditelná při vnímané teplotě, která závisí hlavně na síle větru a je mnohem nižší než ta, kterou ukazuje teploměr.

Jaké šíře u Ricosty najdete?

Ricosta, využívá mezinárodních standardů (WMS).

Co je WMS systém - standardizovaný systém šíře nohou zaručuje optimální anatomické dosednutí. Tato metoda se vztahuje hlavně k tvaru chodidla dítěte (W = weit = široká, M = mittle = střední, S = Schmal = úzká). 

Od Ricosty v naší nabídce najdete:

Celoroční obuv

Zimní obuv

Kozačky

Letní sandálky


727 840 369