ZIMNÍ BOTY SE SLEVOU    +   DOPRAVA ZDARMA
0

D.D. Step dětské boty celoroční, zimní a sandálky

Boty D.D. Step jsou vyráběny v EU (Maďarsko) tradičními obuvnickými postupy s vysokým podílem ruční práce a důrazem na kvalitní přírodní materiály. Zatímco děti oceňují pohodlí bot D.D.Step, rodiče osloví příznivá cena s ohledem na kvalitu zpracování a materiálů, ze kterých jsou boty vyrobeny. Nabídka DD Stepu je velmi široká, u nás si děti nejvíce oblíbily tyto botičky:

dd step boty celoroční chlapecké celokožené dětské boty ddstep d.d.step zimní boty pro děti  dd step sandály chlapecké

Prohlédněte si novou kolekci dětských bot D.D. Step v katalogu eshopu nebo navštivte prodejnu zdravé dětské obuvi v Praze.

Bugga boty eshop

Lehké, pohodlné, zdravé boty D.D. Step

Boty D.D. Stepu jsou vyráběny z kvalitní pravé kůže, pročež jsou velmi lehké a tedy vhodné i pro drobnější děti, které s průměrně těžkými botami mívají při nošení problémy. Bota nejenže na noze dobře drží, ale díky kulaté špicí je i dostatečně široká a dětské prsty tak mají dostatek místa pro přirozený pohyb. Na rozdíl od bot s úzkou špicí se tak prstíky při chůzi, běhu či dovádění nedeformují.

D.D.Step doporučujeme dětem s širokou nohou u celoročních a zimních bot a úzkou nohou u letních sandálů.

Standardem je vyztužený opatek, který dětskou nohu drží při chůzi ve správné poloze a zabraňuje deformacím pohybového aparátu. Velkou výhodnou zimních a celoročních bot D.D.Step jsou ortopedicky tvarované kožené stélky, které přispívají k přirozené podpoře dětské klenby. Stélky z jemné kůže výborně absorbují dětský pot a jsou vyjímatelné, takže je v případě potřeby můžeme z bot vyndat a nechat vyvětrat. Speciální konstrukce stélky rovněž tlumí nárazy, když děti běhají a skáčou.

Ortopedická stélka bot D.D.Step

 ddstep ortopedická stélka bot

Aktuální nabídku bot DD Step, jakožto i ostatních značek dětské obuvi si můžete prohlédnout v katalogu eshopu. Pro detailní popis a přehled dostupných velikostí klikněte na obrázek příslušné boty.

Kvalitní obuvnické materialy a řemeslné zpracování

Dětské boty D.D. Step jsou vyráběny výhradně z pečlivě vybraných hovězích usní, které jsou důkladně opracovávány, aby bota získala jemnost a pro dítě byla na nošení pohodlná. Kůže botám zaručuje flexibilitu, prodyšnost a neobsahuje nezdravé chemikálie. Kůže je tvárná a boty se tak přirozeně přízpůsobí konkrétnímu tvaru dětské nohy. To je důležité hlavně u zimních bot a kozaček, které jsou z principu větší a pokrývají velkou část dětského chodidla a nohy.

Podešve dětských bot vyrábí D.D. Step z přírodní pryže, která je měkká a lehce ohebná. Boty jsou konstrukčně řešeny tak, aby se podešev ohýbala právě v nášlapné části boty (cca první třetina boty bráno od špičky až za palcový kloub). Dítě tak není nuceno nožky krčit či vytáčet a může pohodlně a přirozeně našlapovat.

Naši zákazníci rovněž oceňují, že u celoročních a zimních bot D.D.Step podešev přišívá a nikoli pouze lepí jako většina obuvnických firem. Boty s důkladně přišitou podešví se nemůžou rozlepit a proto dítěti déle vydrží.

Boty D.D. Step a zdravotní nezávadnost

D.D.Step si uvědomuje, jak důležitou roli mají boty pro zdravý vývoj dětské nohy a svou obuv proto nechává pravidelně testovat renomovanou mezinárodní laboratoří Intertek s ohledem na zdravotní nezávadnost a kvalitu zpracování.

D.D.Stepy si můžete vyzkoušet v našem obchodě se zdravou dětskou obuví v Praze nebo vybírejte z pohodlí domova na eshopu. Máme velký výběr dívčích i chlapeckých vzorů v dětských velikostech. Najdete u nás boty zimní, celoroční, tenisky a sandály pro děti. Nabídku pravidelně aktualizujeme podle toho, co D.D. Step právě uvádí na trh.

boty D.D.Step katalog  eshop